Nvidia випустила експериментальні версії dlss для збору відгуків

23

nvidia випустила експериментальні версії dlss , щоб дозволити розробникам досліджувати і оцінювати експериментальні моделі штучного інтелекту для суперсэмплинга глибокого навчання (dlss). Розробники можуть завантажити експериментальні бібліотеки динамічного компонування (dll), тестувати, як останні дослідження dlss покращують їхні ігри, і залишати відгуки для майбутніх поліпшень.

Експериментальні бібліотеки dll містять поліпшення, які обіцяють якість зображення, але ще не пройшли ретельну перевірку. Ранній внесок важливий для того, щоб допомогти комнпаіі просувати сучасні технології ші-графіки.

Однією з ключових переваг підходу глибокого навчання до суперсемплінгу є те, що модель штучного інтелекту може постійно поліпшуватися за допомогою безперервного навчання на суперкомп’ютері nvidia. Фактично, кожен великий виробничий випуск dlss забезпечує кращу якість зображення в більш широкому діапазоні ігор і додатків.

Для того, щоб завантажити експериментальні версії, перейдіть на сторінку розробника nvidia, щоб побачити бібліотеки dll, доступні для тестування. Приступити до роботи дуже просто-завантажте пакет dll за вашим вибором, замініть існуючу dll у своїй грі, а потім просто запустіть.