Платформа WordPress переводить всі свої домени на HTTPS

269

Від автора: WordPress.com повідомив про реалізацію підтримки на всіх своїх сайтах протоколу HTTPS. Перехід на захищену версію відбувається в автоматичному режимі.

Найпопулярніша CMS WordPress повідомила про запровадження підтримки захищеної версії протоколу на всіх ресурсах, розгорнутих на його хостингу. Раніше (у 2014 році) WordPress включив підтримку шифрування даних за допомогою HTTPS тільки для піддоменів (наприклад, https://bary.wordpress.com).

Кілька років просування в цій сфері не відбувалося. Але завдяки проекту letsencrypt.org, який значно полегшує процес отримання сертифіката SSL, перейти на захищену версію основного мережного протоколу стало дешевше і простіше. Тепер кожен ресурс, розміщений на WordPress.com, отримає свій сертифікат.

Ще однією важливою рисою нововведення є автоматичний переклад сайту HTTPS. Для цього не вимагається втручання і присутність адміністратора.

Зараз використання захищеного протоколу – це не тільки звичайна обережність, а необхідність, яка кардинально впливає на популярність ресурсу. З 2014 року Google розглядає підтримку сайту HTTPS як один з основних чинників, що впливає на результати ранжирування. Причому такі ресурси отримують перевагу перед звичайними сайтами навіть при наявності в них помилок реалізації протоколу.