Велика частина трафіку в інтернет-магазини приходить з пошуку

258

Від автора: для комерційних ресурсів Рунета основними джерелом трафіку є пошукові системи. До такого результату прийшли фахівці з SimilarWeb.

В результаті дослідження статистики комерційних сайтів Рунету (з квітня минулого року по квітень 2016) фахівці компанії SimilarWeb встановили, що більшу частину трафіку вони отримують з пошукових систем. Згідно з отриманими даними, для більш 40% всіх вітчизняних e-commerce ресурсів це канал є основним. Коротка статистика по іншим канал трафіку:

Близько 27% користувачів заходили на комерційні сайти через адресний рядок браузера. Даний показник на 8% менше, ніж у квітні минулого року.

На 56% збільшилася кількість переходів з популярних соціальних мереж.

Також наголошується, що за звітний рік (з квітня по квітень) час перебування користувачів на комерційних ресурсів зросла майже на хвилину (з 547 секунд до 605). Показник зростання склав 10,5%.

Крім цього на 21,3% збільшилася кількість сторінок, що переглядаються користувачем під час одного сеансу. В цьому році даний показник становить майже 13 сторінок (в 2015 – 10,7).

Невтішна статистика відвідуваності ресурсів комерційних мобільного аудиторією. Час одного сеансу зменшилася на 11%. При цьому показник відмов зріс майже до 40%. Це на 4% більше, ніж у 2015 році.