Чотири IT-компанії вирішили обєднатися і спростити життя користувачам

247

Чотири масштабні корпорації домовилися про співпрацю. Компанії Facebook, Google, Microsoft і Twitter хочуть зробити процес завантаження та подальшого імпорту даних з одного сервісу на інший більш простим для користувачів. Відкритий проект отримав ім’я Data Transfer Project (DTP).

Як повідомляють представники Twitter, для реалізації заявленої ініціативи планується розробити спосіб, який дозволить користувачам вільно переносити особисті дані. Група розробників вже представила офіційне технічний опис, де присутня більш гнучкий і спрощений механізм переносу інформації.

Завдяки проекту DTP користувачі отримають можливість швидкого перекидання даних між цими онлайн-майданчиками. Наприклад, перенести фотографії з сервісу Google в Twitter стане можливим за кілька кліків, а не шляхом попереднього скачування даних і подальшого ручного перетворення.

Крім картинок, фотографій та інших зображень інструмент Data Transfer Project дозволить переносити і інші типи файлів, будь то збережені контакти, листи, музичні збірки і відео ролики YouTube. Крім зручності для кінцевих користувачів DTP відповідає положенням у розробленому Регламент Євросоюзу про захист особистих даних, який набув чинності наприкінці травня.

Документ містить, зокрема, правила для компаній, чия діяльність пов’язана з особистими відомостями, надавати право і можливість переносити або видаляти особисту інформацію.

Джерело: http://skisoft.com.ua/