Google повязав самим швидким глибоководним інтернетом Японію і США

126

Від автора: спільно з Google кілька великих компаній завершили прокладання кабелю для самої швидкісний глибоководної оптоволоконної магістралі, що проходить по тихоокеанському дну. Загальна довжина проводу становить близько 9 тис. км.

Google і ще кілька компаній закінчили процес прокладання кабелю по дну Тихого океану. Загальна довжина кабелю становить 9 тис. км. Він сполучає між собою штат Орегон і кілька японських префектур.

Зазначається, що максимальна швидкість, з якою можна передавати дані через прокладену супермагістраль, становить 60 ТБ інформації за одну секунду. Загальні витрати на реалізацію перевищили 300 млн. $. Крім Google в проекті брали участь кілька азіатських компаній: China Telecom Global, Global Transit, KDDI та інші.

Магістраль з-за своєї суперпропускной здібності отримала назву «FASTER». Кабель зв’яже між собою високошвидкісним мережевим з’єднанням американські міста, розташовані вздовж західного тихоокеанського узбережжя. А також підвищить швидкість передачі даних у всіх японських і азіатських мегаполісах, що знаходяться в цьому регіоні.

Як повідомив Урс Хельцле (віце-президент Google), на сьогоднішній день FASTER є самим високошвидкісним підводним кабелем, що існують у світі. Його швидкість передачі в 10 млн. разів швидше, ніж звичайний «домашній» провідний модем.

Але вже в серпні Facebook і Microsoft почнуть прокладку високошвидкісного кабелю по дну Атлантичного океану. MAREA загальною довжиною 6,5 тис. км забезпечить всю Європу супершвидкісним мережевим з’єднанням. Планується, що через цю магістраль в секунду буде передаватися до 160 ТБ інформації.