20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

302

Від автора: якщо вам потрібно створити онлайн журнал або новинний сайт, WordPress – вкрай популярний вибір. Безліч відомих новинних сайтів, таких як New York Times, The Crunch, CNN і т. д. працюють на платформі WordPress, так як з її допомогою можна показати вміст в красивому дизайні і з професійної SEO оптимізацією. Система спроектована так, щоб можна було з легкістю регулярно оновлювати контент на сайті, також є можливість установки плагінів.

Вибрати найкращу тему для WordPress онлайн журналу або новинного блогу може виявитися набагато важче, ніж здається. Потрібно переконатися, що веб-сайт може відображатися на одній сторінці велика кількість контенту, але в той же час контент повинен бути привабливим для читачів, щоб привернути їх увагу. Щоб допомогти вам із вибором теми, ми склали топ WordPress тим для онлайн журналів з сайту Envato Market (ThemeForest).

В топі зустрічаються WP теми, які за останній рік свою популярність неймовірним дизайном, безліччю можливостей та набором кастомізації – все це без сумнівів підніме ваш журнал або новинний сайт на новий рівень.

Redwood – Адаптивна тема для WordPress блогу

Redwood – адаптивна WP тема з гарним слайдером і трьома промо боксами у верхній частині екрана. Відмінно підходить для розміщення категорій вашого журналу. В комплекті 5 різних макетів блогу, версія на всю ширину екрану для кожного макета, п’ять форматів постів, придатних для розміщення відео, постів, постів-галерей, музичних постів і звичайних постів.

Також ви отримаєте користувальницькі віджети для Facebook і Instagram, віджет профілю і соціальні віджети. Проста кастомізація дозволяє змінювати колірну схему сайту (і бренд) в один клік.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

The Voux – Комплексна тема для журналу

The Voux позиціонує себе з одного боку, як стильну і професійну тему WP для журналів, а з іншого, як комплексне і легковажне рішення. Тема повністю адаптивна і дружить з ретина дисплеями, а значить, вона буде виглядати красиво, з будь-якого пристрою не зайшов користувач.

Серед інших особливостей: яскраві великі зображення, що допомагають спрямувати увагу користувача в потрібне русло, нескінченна прокрутка, можливість ділитися посадами у соціальних мережах за допомогою кнопок в темі і т. д. На закінчення скажу, що тема йде з Visual Composer, з допомогою якого можна повністю переробити зовнішній вигляд сторінок.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Newstube – Тема для блогу-журналу і відео

NewsTube – чистий і добре продумана тема, відмінно підходить для відео сайтів. Тема адаптивна, дружить з ретина, є гнучкі макети, великий набір опцій, а також підтримка відео з безлічі популярних сайтів, серед яких Youtube, Vimeo і Daily Motion.

Тема може приймати відео з боку front end, на її основі можна створити чудовий відеоканал або плейлист, або ж можна імпортувати відео з YouTube та інших каналів на свій сайт.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Flex Mag — Адаптивна WordPress тема для новинних сайтів

Flex Mag використовує дизайн з методикою mobile first, що дозволяє читачам переглядати статті, відсортовані за популярним останнім постам, з допомогою додаткових засобів навігації. Серед інших функцій: Fly-Out Navigation, користувальницькі банери, автозавантаження постів, 4 різних готових скіна, 9 опцій популярних постів, 8 шаблонів під статті, 700+ Google Fonts, інтеграція з WooCommerce і bbPress і т. д.

Ідеальна комбінація потужності і простоти дозволяє гнучко налаштовувати сайт без зайвих заморочок.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Bimber — WP тема

Bimber – відмінний варіант, якщо ви хочете створити сайт зразок BuzzFeed. Тема адаптивна, оптимізована під SEO, сумісна з SEO плагінами, оптимізована під Google PageSpeed, підтримує микроданные. У комплекті також йде безліч фрагментів і різних рекламних віджетів.

Тему можна легко змінити за допомогою WP кастомайзера. Також є дочірня тема, що дозволяє не думати про можливу втрату змін при оновленні. І на останок, з темою йдуть демо, що встановлюються в один клік, що дозволяє розгорнути сайт в найкоротші терміни.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Herald – Тема WordPress для новинних порталів і журналів

Herald – професійна WP тема, створена виключно для новинних сайтів і журналів. Найвищий рівень кастомізації з більш ніж 500 варіантами макетів списку статей, а також безліч опцій налаштування, що дозволяють підігнати дизайн сайту під себе без знань програмування.

Herald інтегрована з WooCommerce і bbPress, ваші читачі навіть можуть виставляти оцінки ваших послуг і товарів. Тема оптимізована під швидкість завантаження, що підтримує безліч розмірів зображень, щоб ваші зображення завжди виглядали ідеально.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Goodlife — Преміум WP тема для журналу

У Goodlife є 7 макетів для різних типів сайтів. Всі макети домашньої сторінки повністю адаптивні і мають три варіанти стилів хедера, а також розумні області розміщення реклами.

У комплекті йдуть різні плагіни, такі як Visual Composer, Viral Quiz Builder, Maintenance Pro, Essential Grid and Rankie додавання інтерактивності і дозволяють створювати унікальні макети. Більше того, тема оптимізована під SEO і швидкість роботи і має безліч варіантів кастомізації.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Chirps — Гнучка WordPress тема для журналу

За допомогою 13 макетів статей, 14 унікальних дизайнів сторінок і можливості створювати барвисті ряди і колонки Chirps допомагає виділитися з натовпу. З допомогою конструктора сторінок можна налаштувати кожен елемент окремо.

В тему входить кілька макетів хедера, Google Fonts, заголовки з накладенням, можливість писати рецензії і т. д. Тема оптимізована під SEO і швидкість роботи.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Falive – Красива креативна і модна тема для блогу

Стильні і модні блогери полюблять Falive за чисті та сучасні макети. З допомогою кастомайзера в темі можна налаштовувати кольорову схему, шрифти, відступи, макети хедера і т. д.

Два варіанти макета: на всю ширину екрану і блочний. Також можна додати сайдбар, схожі пости на сторінки статей, є можливість налаштувати рекомендовані пости в нижній частині макета. Простота в установці дозволяє сконцентрувати свою увагу на створенні захоплюючого контенту.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Jay — Елегантна WordPress тема для блогу

Jay – адаптивна тема для онлайн журналу з простим і сучасним дизайном. В набір входить 8 різних макетів, а також опція з паралакс прокруткою. На домашній сторінці розташоване велике зображення, яке ідеально підходить для привітання відвідувачів сайту.

Скористайтеся кількома макетами і просунутими опціями і створіть вражаючий онлайн журнал. Також ви отримаєте шорткоди, секцію з автором посту, секцію схожих постів, нескінченну прокрутку, користувальницькі віджети Facebook, Instagram, Flickr і Dribble і т. д.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Bitz — Новинна WP тема

Якщо основне завдання сайту це публікація найсвіжіших новин, то Bitz вам підійде ідеально. Завдяки вбудованому таймінг функціоналу, ваші читачі будуть знати, що ви завжди перебуваєте в гущі подій і надаєте їм самі останні новини.

Зіставте це з можливістю написання оглядів, великим набором фрагментів, потужними front-end і back-end редакторами, з допомогою яких можна налаштувати будь-який аспект веб-сайту (і бачити зміни в реальному часі), і ви отримаєте реально потужну тему.

Bitz також підтримує привабливі заголовки статей, SEO та WooCommerce.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Examiner — Потужна WP тема для журналу

Examiner – дуже гнучка, user-friendly тема з великим набором опцій по кастомізації, але в той же час тема проста в установці і обслуговуванні. У комплекті йдуть кілька макетів, система рецензій, 24 області під користувальницькі віджети – все це дозволяє створити по-справжньому унікальний і цікавий макет.

Тема ідеально підходить для онлайн видань та блогерів, які хочуть поділитися своїм захопленням з усім світів, але у яких немає часу або ресурсів на створення теми з нуля.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Master — Преміум WordPress тема для блогу чи журналу

Master – не просто сучасна і елегантна адаптивна тема для онлайн журналу, а також тема з установкою в 1 клік. 10 заготовлених демо дозволяють розгорнути сайт в найкоротші терміни.

В Master ви знайдете 5 макетів блогу, 3 дизайну слайдера, кілька варіантів відображення категорій, drag and drop конструктор сторінок, підтримку декількох мов і багато іншого. Завершуючи, можна сказати, що тема йде з повністю онлайн документацією, в якій повно скріншотів і відео уроків по налаштуванню сайту.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Voyager — Креативна WordPress тема для блогу

Voyager – це чистий і мінімалістичний дизайн, що підходить для lifestyle блогів, блогів про моду або про подорожі. Тема також добре підходить для сайтів-портфоліо. Фокусуючись на контенті, і з п’ятьма дизайнами домашньої сторінки тема може легко адаптуватися під різні ніші.

Дизайн Voyager повністю адаптивний, присутній інтеграція з WooCommerce, а також є спливаючі вікна, за допомогою яких можна перетворити ваших звичайних відвідувачів передплатників. Тема ідеально підходить, якщо основне ваше завдання це розширення списку розсилки.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Metz – Тема про моду

Metz – тема для журналів про моду з простим і елегантним дизайном і добре підібраним шрифтів – підходить для жіночої аудиторії.

Серед основних можливостей – оптимізація під мобільні пристрої, адаптивний дизайн, хороший слайдер з трьома варіантами розміщення, підтримка WooCommerce, 5 макетів, 4 види хедера, а також 13 віджетів.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Magzilla – Для новинних сайтів, журналів і блогів

Magzilla – багата на опції тема, підходяща для новинних сайтів, журналів і блогів. Тема повністю адаптивна і гнучка. Сучасна WP тема спроектована для презентації контенту в чіткому, мінімалістичному і модному вигляді.

Необмежену кількість квітів, шаблонів сторінок і т. д. Крім того, тема підтримує SEO і кілька мов, Visual Composer і повну документацію по встановленню.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Matador – Адаптивна тема для новинних сайтів, блогів і журналів

Matador – проста і стильна тема для журналів з кількома макетами від звичайних і до плиткових макетів або макетів зі слайдерами. Адаптивний дизайн, готові колірні схеми і шорткоди, а також безліч інших функцій, що дозволяють швидко підняти свій сайт.

Якщо ви хочете самі брати участь у створенні сайту, хочете його налаштовувати, то великий набір по кастомізації і 20 областей під віджети допоможуть вам створити по-справжньому унікальні дизайн.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Read & Digest Theme – для журналів, газет та блогів

Завдяки 14 макетів домашньої сторінки, 4 типами слайдера, повністю адаптивного дизайну і виділяється шрифту Read & Digest – це все, що вам потрібно для створення візуально привабливого журналу або новинного сайту.

З допомогою великої панелі налаштувань можна інтуїтивно і з легкістю змінювати опції, налаштовуючи сайт під себе. Серед інших примітних можливостей – інтеграція з WooCommerce, Contact Form 7, підтримка дочірніх тим. З допомогою дочірніх тим можна безпечно вносити зміни у файли теми в будь-який час.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Soledad – Багатозадачна WP тема для блогу чи журналу

Soledad — багатозадачна тема для блогу чи журналу з більш ніж 200 варіантами розміщення слайдера і розмічування блогу, трьома варіантами стилізації макета слайдера, 5 макетами статей, а також 6 різними макетами – все це відкриває величезні можливості для створення унікального і незвичайного дизайну.

У комплекті ви отримаєте можливість установки відео фону, підтримку WooCommerce і безліч опцій налаштування, які задовольнять вимоги навіть найвибагливішого власника сайту.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Paperback — WordPress тема для журналу

Paperback – тема для журналів, з допомогою якої можна швидко і просто створювати красивий і захоплюючий контент з зображеннями, галереями, відео -, аудіофайлами і т. д. Тема повністю адаптивна і настраиваема, сумісна з безліччю відомих плагінів, серед яких Jetpack і Shortcodes Ultimate.

У комплекті йде кілька шаблонів домашньої сторінки, функції з виявлення контенту, преміум шрифт, а також кілька вбудованих колірних схем, які можна використовувати відразу ж або як стартову крапку у ваших експериментах.

Розкрийте свій онлайн журнал, новинний сайт або професійний блог за допомогою цієї потужної теми у найкоротші терміни і публікуйте красивий і захоплюючий контент.

20 кращих тем для WordPress блогів і новинних сайтів

Кращі практики журналів і новинних сайтів

Створити візуально привабливий журнал або новинний сайт не просто. Крім того, що тема повинна використовувати останні кращі практики, при виборі теми потрібно пам’ятати про три речі:

Контент повинен займати більшу частину сторінки, має бути в центрі уваги, і він повинен легко читатися на всіх пристроях.

Контент повинен публікуватися візуально привабливим способом з яскравими картинками, що притягають увагу читачів.

Дизайн повинен бути добре продуманий і структурований і не повинен бути громіздким і набитим зайвими деталями.

Після вибору теми, підходить під описані вище умови і з потрібним вам набором можливостей, наступний етап – правильна установка і настройка. А тут немає межі досконалості.