Тепер в Google можна пограти і виміряти юзабіліті AMP

278

Від автора: тепер в пошуковій системі Google можна пограти в кілька онлайн-ігор. А також протестувати юзабіліті сторінок, виконаних у форматі AMP.

Google реалізував підтримку нового елемента для проведення тестування сторінок у форматі AMP та аналізу їх юзабили. За допомогою налаштування параметрів компонента веб-майстер зможе контролювати трафік, що поступає на ці сторінки. Вся зібрана статистика буде передаватися через JSON.

Пошуковик займається активним просуванням нового формату. Минулого тижня Google почав показувати у фрагментах видачі повідомлення для власників ресурсів на основі AMP. У них вказуються помилки, допущені веб-майстрами при розгортанні сторінок на Accelerated Mobile Pages.

У пошуковій видачі Google з’явилися дві онлайн-ігри: пасьянс «Павук» і «Хрестики-нулики». Причому в останню можна грати вдвох. Обидва веб-додатки доступні як в мобільній версії пошуку, так і в десктопної.

Для запуску ігор користувачеві потрібно ввести один із запитів: [solitaire] або [tic tac toe]. На Google.ru доступна тільки одна – «Хрестики-нулики». Для початку гри досить набрати її назва російською.