Популярний движок купив домен першого рівня .blog

285

Від автора: WordPress придбав верхній домен .blog. Видача адрес під ресурси почнеться з серпня поточного року. При цьому отримати доменне ім’я в ньому зможуть навіть ті сайти, які не використовують дану CMS.

Як повідомляється на офіційному сайті Automattic (компанія, якій належить CMS), WordPress купив права на домен першого рівня .blog. Роздача адрес в цій доменній зоні розпочнеться вже влітку: у серпні – під «брендові» ресурси, а з листопада – всім іншим сайтам. При цьому отримати адресу зможуть отримати навіть ті сайти, які не використовують CMS WordPress.

Представники Automattic відзначили, що протягом довгого часу верхній домен .com був основним для розміщення сайту. Але зараз підібратися в ньому відповідне ім’я для свого ресурсу стає все складніше. Верхній домен .blog зможе вирішити цю проблему.

Поки вартість реєстрації в новій зоні не вказується. Щоб отримати повідомлення про початок продажів», потрібно зареєструватися на офіційному ресурсі WordPress за цим посиланням.

Нагадаємо, що минулої осені WordPress отримав новий движок Calypso. А також запустив десктопну програму під Mac для адміністрування блогів, розгорнутих на базі даної CMS.